LKR a ZŠ Létání - Zavírání nebe na Rané

zveme Vás v so 29.11. na zavírání nebe na Rané!

Letecký klub Raná ve spolupráci se Základní Sǩolou Létání pořádá pro své absolventy a všechny příznivce kopce Raná, slavnostní ukončení sezony!

na Rané v sobotu 29.11. 2014 - Zavírání nebe

Program:

10.00 sraz u Skleníku - společné létání z Rané nebo Oblíku (seřizování speedů a podobné věcičky, které od nás potřebujete doladit)

10.15 krosny Nirvana - tuningové ukázky Petra Košky a motorové létání

17.00 Sál PONORKA - přednáška Standa Mayer X-PYR 2014

18.30 vyprávění Tomáše Hradeckého - foto a příběh expedice do Číny aneb "jak jsem sletět z výšky téměř 7000 m.n.m. dva roky po základním kurzu!" (video na konci článku)

20.00 živá i mrtvá hudba (kapela a DJ Miky+)

-----------------------------------------------------------------------------------------

00.00 "ohňoletyj" - lampiony štěstí  - vypuštění (pyromanů je dost a hasičů taky)

4.00-9.00 neoficiální program a spaní "na sále" ve vlastních spacácích

30.11. v 10.00 balení záložáků

těší se Vaši instruktoři a přátelé školy - Mirek, Garboš, Jarda Šembera, Míša Machartová, Kuře, Peťa Stránský, Martin Groser (Hofi a Eva hledají terény ve švédsku).....